Site Hazırlama Aracı

Site Hazırlama Aracı(“Site Yap“) nedir?

Ücretsiz "Site yap" aracı
Site Yap“, web site kurmayı kolaylaştıran ve hemen hemen herkesi web sitesi sahibi yapmayı hedefleyen bir sistemdir. Başarılı ve gelişmiş kodlama sistemi ile web sitesi sahibi olmak isteyenlere hayalindeki blog veya portalı kurma kolaylığı sağlar. “Site Yap” ile yapmak istediğiniz web sitesini yazılım veya kod bilmeden oluşturabilirsiniz. Kuracağınız web sitenizi domaine taşıma veya zorluk çektiğiniz diğer işlemler için ekibimiz size anında teknik destek verecektir. Bu sitemden yararlana bilmek için size sunulan hosting paketlerinden uygun olanı seçip kaydınızı yaptırmanız gereklidir.

 

Site Hazırlama Aracı(“Site Yap“) nelerdir?

“Site Yap” ile farklı, beğenilen ve hayalinizdeki web sitesi tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Farklı kategoriler içinde oluşturulacak alt kategoriler mevcut. İstediğiz kadar farklı şablonla deneme yanılma yoluyla kendinize en uygun web tasarımı oluşturabilirsiniz. Bugün bir tasarım yaptırmaya kalkışsanız size maliyet çok büyük olacak ve külfetli bir hal alacaktır “Site Yap” ile ise bu gibi dertlerden kurtulabilir cebinizi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca size dar bir çerçevede sunulan yaptırma tasarımlar arasından seçeceğiniz arayüz sonrasında sizi tatmin etmeyebilir ama “Site Yap” ile bu tehlike ortadan kalkıyor beğenmeseniz bile tekrar değiştirip size uygun olan hangi tasarımsa sitenizi onda sabit kılabilirsiniz.


Site Hazırlama Aracı(“Site Yap”) nasıl düzenlenir?

Size sunulan şablonlar arasından en beğendiğinizi seçtikten sonra asıl size düşen göre başlıyor ve web sitenizi hayalinizdeki şekline getirmek için sürükle bırak yöntemini kullanarak size sunulan kolaylığı rahatlıkla görebilirsiniz. Yapmanız gereken tasarım seçmek ve hangi arasın nerde olduğunu belirlemek sonrası ise çok basit sürükle bırak!

 

Site Hazırlama Aracı(“Site Yap”‘da) Mobil Uyumluluk

Size sunulan “Site Yap”‘ların arasından seçtiğiniz herhangi bir tasarımların hepsi mobil cihazlara uyumludur. Yani beğendiğiniz ve seve seve kurduğunuz web siteniz için ayrıca mobil arayüz geliştirmeye gerek yoktur siteniz zaten otomatik olarak mobil cihazınıza uyum sağlayacaktır. Bu sistem web sitenizi hem mobil cihazdan ziyaret eden kullanıcılar için hem de sizler için ayrıca avantajdır çünkü onlar bu kolaylığın tadını çıkarırken siz de ziyaretçilerin sitenizde çok kalmasının sevincini yalacaksınız.

Site Hazırlama Aracı(“Site Yap”) ile e-Ticaret yapabilir miyim?

“Site Yap” ile beğenerek ve hiç zorlanmadan oluşturduğunuz web sitenize bir e-Ticaret paketi satın alabilir ve yapmak istediğiniz ticarete göre sitenizi yeniden şekillendirebilirsiniz. “Site Yap” ile oluşturduğunuz sitenizi çevrimiçi mağazaya ekleyerek satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz.

Blog ve Sosyal Medya Entegre Özelliği var mı?

Oluşturduğunuz web sitesinin mevcut blog özelliğini aktif hale getirerek sitenizde hızlı ve kolay bir şekilde blog yazmaya başlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz web sitenizde facebook,twitter,pinterest ve google+ gibi sosyal paylaşım sitelerinin butonları ve bir web sitesinde olması gereken ne varsa “Site Yap”‘da mevcut.

Site Hazırlama Aracı(“Site Yap”) SEO uyumlu mu?

“Site Yap” arama motoru optimizasyonuna uyumlu bir sistemdir. Bu sistem ile sizin için en doğru, en kalıcı analizleri yapılır ve arama motorlarında en süte çıkmanız için gerekli öneri ve tespitler gerçekleştirilir. Bu sistem ile site haritası otomatik oluşturulur ve robots.txt, meta description,keywordsler ve noindex ayarları otomatik olarak yapılır.

Alan adı hizmetleri için ne yapmalıyım?

Oluşturduğunuz web sitenizi daha da güçlü hale getirebilmek için domainsitesi.com‘dan bir alan adı alarak “Site Yap” ile kurduğunuz web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu sayede kurulmuş bu web sitenizi çevrenize önerebilir ve reklamla duyurabilirsiniz.

Domaninsitesi.com’dan destek alabilirsiniz!

Desteğe ihtiyacınız olduğu zamanlarda domaninsitesi.com destek ekibi size yardımcı olacaktır.

Özetle; zengin servisleri, kolay araçları ile “Site Yap” ile bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

Sitenizi şimdi hazırlamak için tıklayınız.

Hemen Deneyin